Kurumsal

Misyonumuz;
Sözleşmeli üreticilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile gülel markasını hizmet verdiği tüm sektörlerde; her türlü değişim, gelişim ve teknolojileri sürekli izlemeyi hedef almış, sözleşmeli üreticilerine, tedarikçilerine ve çalışanlarına bireysel iş ve özel hayatına dair hedeflerini gerçekleştirebilmelerini sağlayacakları hizmet ve imkanları sunarak, sürekli gelişim gözetmek ve sektöründe öncü olabilmek misyonunu üstlenmiştir.


Vizyonumuz;
Toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet gösterdiğimiz sektörde, dünya standartlarında katkı sağlamak. Sürdürebilirlik, verimlilik ve kalite anlayışımız ile süt hayvancılığında ve süt üretiminde Türkiye’ nin önde gelen firmalarından olmak.
 

Hedeflerimiz;
Gülel Hayvancılık Ltd. Şti. 2010 yılında Büyükbaş süt İşletmesi ve besiciliği amacıyla kurulmuştur. Şuanda; 1000adet sağmal olmak üzere toplam 1300 baş anaç hayvan bulunmaktadır. tamkapasıtemız 1300 adet anac ve 3000 adet HOLSTEIN marka büyükbaş hayvandır. İşletmemiz hastalıktan arı onaylı süt çiftliği sertifikasını devletten almış bulunmaktadır. Tüm hayvan varlıkları yurt dışından ithal edilen hayvanlardan üreyerek elde edilmiş, işletme bünyesine yurt içinden hayvan katılmamıştır. Amerika Birleşik Devletinden ithal edilen 768 adet pedigriliholstein gebe düve ile faaliyete başlanmış devamında yıne Almanya’dan 150 adet pedigriliholstein gebe düvegetırılmıstır. Projede hedeflenen günlük süt üretim ortalama olarak 1000sagmaldan36.000 ltdir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Kontrol Laboratuarın yaptırılacak süt analiz sonuçlarına göre; Avrupa birliği’nin izin verdiği ölcülerde bakteri ve somatik hücre sayısı sınırlarında üretim yapmaktır.
 

Kalite odaklığı;
Gülel Hayvancılık A.Ş.. faaliyet gösterdiği sektörde yüksek performans standartları koymak, görevlerini yerine getirebilmek için sorumluluk üstlenmek ve kendisi için mükemmellik standartları belirlemek için çalışır.
Harekete Geçme ve Sonuç Odaklılık;
Gülel Hayvancılık A.Ş. olarak belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için her zaman bir adım sonrasını düşünmek, hızlı hareket etmek ve bireyden beklenenin ötesinde eyleme geçmek bilinciyle hareket eder.
 

Innovasyon;
Gülel Hayvancılık A.Ş. faaliyet gösterdiği tüm alanda teknolojinin imkanlarından da yararlanarak yenilikçi çözümler üretmek, problemlere yaratıcı çözümler getirmek ve farklı fırsatlar yaratmak için çalışır.
Olumlu İş İlişkileri Kurmak;
Gülel Hayvancılık A.Ş.. olarak hedeflerinin gerçekleşmesine yardımcı olmak amacı ile, ticaret ilişkisinde bulunan tüm kurum ve kuruluşlar ile aynı zamanda iş ortakları arasında iyi işbirliği ve ilişkilerin önemine inanır. Gülel Hayvancılık A.Ş. sürekli yetkinliği koruyabilmek için; yeni düzen ve süreçlere, gerekliliklere ve değişen ticaret kültürüne etkin bir şekilde uyum sağlayabilmek esasıyla hareket eder.
 

Müşteri Odaklılık;
Gülel Hayvancılık A.Ş. olarak müşteri ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirmek; müşteri ilişkileri geliştirmek, verimli kılmak ve düzeyi korumak bilinciyle çalışır.